Pablo Domeyko aktorem

 

Czy można sobie wymarzyć lepszego aktora od takiego, który jest po prostu i aż sobą? Pan Pablo Domeyko okazał się niezwykle wrażliwym aktorem, chętnym do współpracy oraz niezwykle zaangażowanym w swoją rolę. Niezwykle zależało nam na autentyzmie naszego filmu, a Pan Pablo doskonale to rozumiał i starał nam się pomóc na każdym kroku.

 

 

 

Zawsze chciał zadbać o najmniejszy szczegół.

„Kiedyś mieliśmy już wszystko nagrane, ale Pan Pablo stwierdził, że w tle był plastikowy wąż ogrodowy, który brzydko wyglądał i w jego opinii zepsuł to ujęcie. No i cóż… Trzeba było powtarzać! Musiało być idealnie! Niezwykle pracowity człowiek.” ~ Sylwia Skrzypczak, główna aktorka w filmie „Skarb Domeyki”

 

 

 

Docenił on także naszą scenografię.

„Gdy po zakończeniu nagrywania sprzątaliśmy już sprzęt i elementy naszej scenografii , Pan Pablo… zwrócił nam uwagę, jakobyśmy mieli zgarnąć coś z Domu Domeyki… jednak mylił się! Nasz pion scenograficzny, tak doskonale dopracował nawet najmniejsze detale, że Pan Pablo wziął naszą tabliczkę za rzecz, która naprawdę należała do Ignacego Domeyki! Potem jednak wyjaśniliśmy sobie to nieporozumienie” ~ Marcin Grochowski, reżyser filmu „Skarb Domeyki”

 

 

 

Współpraca zakończyła się niezwykle udanie i nie możemy doczekać się kolejnego takiego wspaniałego spotkania!